[Anasayfa]>[Kurumsal]

Kurumsal

Kurumsal


Elit Duş vizyonu, kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Firmamız duşakabin ve banyo aksesuarları sektöründe Türkiye'nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak benimsenmiştir. Firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunan, isteklerinize karşılık veren şirket yapısı ile size elit bir hizmet farkı sunmaktayız. Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır. Elit Duş, bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için bizlerle çalışmak isteyen müşteri taleplerini doğru ve yerinde tespit etmek, bütçelerine uygun model ve fiyat vermek, ürünümüzü hatasız ve tam zamanında göndermek ilk şartımızdır.

Vizyonumuz;

Türkiye genelinde banyonuzda kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmak en temel misyonumuzdur. Alanında inovasyon ve kalite ile özdeşleşmek ve Türkiye’de duş kabini sektöründe itici bir güç, bir trend belirleyici olmak en büyük ayırıcı farkımızdır. Firmamız, Türkiye’deki duşa kabin, jakuzi ve küvet imalatında ve satışında müşteri memnuniyeti konusunda öncü firmalardan biri olabilmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz;

  1. Sürekli büyümek,
  2. Kaliteli ve orijinal malzemeyi ekonomik koşullarda sunmak,
  3. Daima müşteri memnuniyetini sağlamak,
  4. Müşterileriyle sürekli iletişim kurmak,
  5. Takım anlayışıyla çalışmak,
  6. Çalışanların memnuniyetini ve teknik eğitimini sağlamak,
  7. Zamanında ürün teslimi yapmak,
  8. Her zaman güvenilir bir firma olmak,
  9. Mevcut durumunuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleyip, kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı kendisine bir ilke ve görev olarak belirlemiştir.
COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor