Duş Tekneleri


Elitduş tarafından Müşterilerimizin kullanımına sunulan diktörgen , kare , köşe, oval ve asimetrik şekillerde farklı tasarımlarda duş teknesi, küvet ve compact sistemlerimiz, tercih ettiğiniz ilk andan itibaren sizlere güveni, konforu ve kaliteyi hissettirecek, banyonuzu evinizin en keyifli yaşam alanlarından birisi haline getirecek.

Elitduş Tarafından üretilen duş tekneleri oldukça sağlam ve kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle imal edilir. Sorunsuz kullanım politikasıyla üretimini yaptığımız duş teknelerine sahip olarak banyonuzun keyfini çıkabilirsiniz. Normal piyasa şartlarında üretilen düşük sınıf yapı malzemelerinde karşılaşılan sorunları kafanızdan silerek, Elitduş kalitesi ve güvencesi ile üretilen ve sizin hizmetinize sunulan tertemiz, güvenli ve konforlu banyo tasarımlarımız ile tanışın.

Duş Teknelerimizde kullanılan birinci sınıf malzeme ve üstün ergonomik tasarımlarımız sebebiyle, genel olarak duş teknesi kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı “başlıklardan gelen suyun basıncının az olması, zaman zaman bağlantı noktalarından su kaçırma gibi rahatsızlık verici sorunları asla yaşamayacak, multifonksiyonel gider çıkışlarımız sayesinde duş teknesinin montajı esnasında tesisat uyumsuzluğu ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Duş teknesi alırken aklınıza gelen ilk sorulardan birisi, tabi ki sağlamlık yönünden sorun çıkarıp çıkarmayacağı olacaktır. Böyle bir soru işaretine mahal bırakmamak adına akrilik yapı malzemeleri ile kalıba dökülmüş duş teknelerimiz, tempered camlar, sağlam çelik/alüminyum kasalarımız ile sizlere hem konforu, hem de kaliteyi aynı anda hissettiriyoruz.

Akrilik Yapı Malzemesi ile sizlere bu ürünleri sunarken, normal üretimlerin hemen hemen hepsinde belirli bir süre sonunda görülen “renk atma sorunu”, “ağırlığa dayalı çatlama, çizilme sorunu” ve “kolay temizlenememe sorunu” gibi beklenen verimi azaltan, konforu aşağılara çeken problemleri ekarte ediyoruz.

Elitduş tarafından üretilen Duş Tekneleri ile Banyo zemininize su sızmayacak, özel tasarlanmış ergonomik zemini sayesinde ayağınızın kayma ihtimali ortadan kalkacak, esnek ancak dayanıklı hammadde ile Elitduş bünyesindeki yüksek teknoloji ürünü kalıp ve pres makinalarımızda sizlerin verdiği ölçülere uygun olarak kalıba dökülmüş akrilik yapı malzemesi ile, çatlama-kırılma- renk atma gibi yapısal deformasyonlarla karşılaşmayacaksınız. Kullanılan cilalı malzeme sebebiyle hem duş tekneniz günün her saati pırıl pırıl, ferah bir görüntü verecek, hem de ekstra birkaç temizlik kimyasalı kullanmaya mecbur kalmadan lekesiz bir şekilde temizliğini yapabileceksiniz.

Sizde Elitduş kalitesiyle banyo keyfi yaşamak, banyonuzu da evin yaşam alanlarından birisi haline getirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz, kaliteli olmasının yanında yaratıcı tasarım ekibimiz tarafından kaliteyi ve dayanıklılığı aksatmadan oluşturulan iskelet tasarımı ve minimal dekorasyon detayları ile banyolarınızın en güzel süsü halini alacaktır.

COPYRIGHT © 2024 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor